منو

آنتالیا یا کوش آداسی ؟؟؟

ترکیه دو شهر ساحلی پرطرفدار دارد که با شروع فصل گرما از سراسر دنیا پر از گردشگر می‌شوند. اما آنتالیا یا کوش آداسی؟ به کدام سفر کنیم؟

🔸آنتالیا،‌ پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه، در سواحل جنوب غربی ترکیه و در کنار دریای مدیترانه قرار دارد. کوش آداسی در غرب ترکیه و در سواحل اژه قرار دارد. بنابراین،‌ اگر به دنبال سواحل خلوت تر هستید سفر به کوش آداسی برای شما بهتر است.

🔸کوش آداسی دارای آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای است و  این یعنی تابستان‌های گرم و زمستان‌ های معتدل. آب و هوای آنتالیا مدیترانه‌ای هست. یعنی تابستان‌ های نسبتا گرم‌ تر و خشک و زمستان‌ های ملایم و بارانی.

🔸هم کوش‌آداسی و هم آنتالیا غیر از سواحل عالی، جاذبه‌های تاریخی زیادی دارند. در کوش‌آداسی می‌توانید به جزیره کبوتر، منطقه پیرنه،‌ لیدی بیچ و یا شبه جزیره دیلک بروید. در آنتالیا هم شهر و بندر قدیمی آنتالیا، موزه آنتالیا و یا مناره‌ ییولی جاذبه‌های دیدنی هستند.

🔸درسته که هر دوی این شهرها مراکز خرید بزرگی دارند که در آن ها معروف ترین برندها شعبه دارند اما آنتالیا مراکز خرید معروف‌تر، و البته گران‌تری دارد. این مراکز از استانبول‌ هم گران‌تر هستند.

26 تير 1397
ارسال نظر

به منظور درج نظر خود لازم است تا اطلاعات زیر را وارد نمایید، نظرات شما راهگشا خواهند بود

captcha
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics