منو

تور دبی

دبی شهریست در حال رشد با جاذبه های تفریحی بسیار. این شهر نسبت به سالیان پیشین، رشد بسیار زیادی داشته و با ساخت فضای شهری زیبا با برج ها و هتل های جذاب ، مکان مطلوبی برای تفریح و گشت و گذار فراهم کرده است. دبی درواقع دومین شهر شیخ نشین پر جمعیت در کشور امارات است.

دبی دارای قدمت هشت هزار ساله است و در زمان امپراطوری ساسانیان نیز متعلق به ایرانیان بوده است. ولی به دلیل رشد سریع این شهر پس از کشف نفت، سرعت رشد بالا بوده و از این رو اثرات زیادی از گذشتان وجود ندارد.

دبی دارای محیط دوستانه ای بوده و کمترین آمار جرم و جنایت را به خود اختصاص داده است. از این رو امنیت مناسبی برای گردشگران تور دبی برقرار است. گردشگرانی از سرتاسر جهان بخصوص اروپا و امریکا را در خود جای داده و با کیفیت مناسب هتل ها، سواحل، رستوران های مجلل و تفریح گاه های بسیار از آن ها پذیرایی می کند. 

تور های بسیاری به دبی برقرار می شود و از جاذبه های آن استفاده می نمایند. جاذبه های بسیار زیبایی مانند کویر نوردی ، تور های بیابان با جشن های متنوع بسیار در شب های مهتابی. سواحل زیبا ، سالن اسکی و برف بازی در قلب کویر شنی. بزرگترین آکواریوم جهان را در تور دبی با قفس زیر آب، قایق هایی با کف شیشه ای و غواصی در کنار آبزیان و .. وجود دارند و شما می توانید این جاذبه های تور دبی را از نزدیک مشاهده نمایید. 

آژانس مسافرتی و  گردشگری زیما سفر پارس افتخار دارد با ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی عالی و قیمت مناسب برای تور دبی ، لحظه های خوشی برای شما بسازد. تور دبی ارزان و تور دبی لحظه آخری نیز از جمله خدمات آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس می باشد.

شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان برای انتخاب انواع تور ها بهرمند شوید تا تور دبی مناسب خود را انتخاب کنید و از زیبایی های دبی لذت ببرید.

 

یک روز دبی فقط با 100 درهم

 


 

در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics