منو

تور کیش و نگین زیبای خلیج همیشه فارس

یکی از جذاب ترین سرزمین های ایران جزیره کیش می باشد که قطعا تور کیش امکان استفاده از کیش را فراهم می سازد. کیش بسیار زیبا، در قلب خلیج فارس می باشد و دارای جاذبه های طبیعی و تفریحی بسیاری می باشد.

یکی از بزرگترین سواحل جهان، در جزیره کیش واقع است. فاصله بین کیش تا جنوبی‌ترین بخش ایران 19 کیلومتر، و تا تهران 1052 کیلومتر است. بهترین زمان برای تور کیش بین ماه‌های مهر تا اردیبهشت است.

آب‌های جزیره کیش بسیار زلال و آرام است. کیش دارای تاریخ کهن می باشد و قدمت آن به صد ها سال پیش می رسد. از آن دوران در کیش، بناهای خاصی به جا مانده که یکی از این بناها کاریز کیش می باشد. در تور کیش حتما از این جاذبه ها دیدن نمایید.

 از مهمترین موارد تور کیش می توان به تفریح های آن نیز اشاده کرد. تفریح هایی مانند قواصی، پاراسل و بسیار موارد دیگر در کیش. نوروز زمان مناسبی برای تور کیش بوده و می توانید همراه خانواده تور کیش را بسیار خاطره انگیز نمایید.

در بخش مقاله های کیش می توانید درباره بهترین زمان سفر به کیش، حاذبه های گردشگری کیش، تصاویر کیش، هتل های کیش، آب و هوای کیش، مراکز خرید کیش و هرآنچه درباره کیش و تور کیش نیاز است بدانید و تور کیش خور را انتخاب نمایید.

همراه زیما تور کیش را تجربه کنید و از جاذبه های کیش لذت ببرید. زیما سفر پاری ارائه کننده تور کیش، تور نوروزی کیش و تور لحظه آخری کیش با لیست قیمت و قیمت مناسب و امکان رزرو هتل های متنوع آماده ارائه خدمات می باشد.

تور کیش فروردین ماه 97

تور کیش فروردین ماه 97
۳ شب و ۴ روز
مقصد:کیش
کاسپین
۹۳۰٫۰۰۰تومان

تور کیش 3 شب فروردین

تور کیش 3 شب فروردین
۳ شب و ۴ روز
مقصد:کیش
زاگرس
۱٫۰۷۵٫۰۰۰تومان
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics