منو

تور آنتالیا و معرفی شهر 

آنتالیا، شهری فوق العاده جذاب در ترکیه است که هرساله تور های بسیاری به آن برقرار می شود. تور آنتالیا از نقاط مختلف جهان به آنتالیا برقرار می شود و مردم جهان از زیبایی های آم لذت می برند. این شهر دارای آب و هوای مناسب است و با نوار ساحلی در دریای مدیترانه و آفتاب درخشانش، تور های زیادی را به خود جذب می نماید. در آنتالیا تفریح های مختلف بسیار زیاد و متنوع یوده و تقریبا هر فرد می تواند مناسب سلیقه خود، به تفریح بپردازد و از تور آنتالیا لذت ببرد. تور آنتالیا نیز شما را با این تفریح ها آشنا می کند و نیاز های شما مسافر عزیز را برآورده می کند. در بخش جاذبه های گردشگری به این موارد اشاره شده و در این صفحه نیز به مطالبی در مورد تور آنتالیا اشاره می کنیم.

تور کشتی تفریحی در دریای مدیترانه با نوشیدنی و غذاهای متنوع، کوهپیمایی در کوهستان زیبای آنتالیا، سواحل زیبا و آفتاب گرفتن در سواحل آنتالیا، بازارهای آنتالیا، شهر قدیمی آنتالیا، مسیر پیاده روی تاریخی و فوق العاده Lycian ، جاذبه های تاریخی مربوط به یونانیان، آبشار های زیبای آنتالیا، هتل های فوق العاده آنتالیا و موارد بسیار زیاد دیگر را تنها در تور آنتالیا ببینید و لذت ببرید.

زیما سفر پارس ارائه کننده تور آنتالیا و تور آنتالیا لحظه آخری بوده و با تجربه بسیار، تور آنتالیا را برای شما بسیار خاطره انگیز می نماید و تصویر زیبایی را از تور آنتالیا در ذهن شما می سازد. تور آنتالیا با قیمت های متنوع و دسترسی به هتل های مختلف باعث شده تا هر توریستی از هر کشوری از روسیه تا ایران، اعراب و مردم در قاره های دیگر از آن استفاده نمایند و از آنتالیا زیبا لذت ببرند. همراه زیما سفر پارس پا به تور آنتالیا بگذارید و از ان لذت ببرید. 

در قسمت پایین تور آنتالیا زیما سفر پارس را با لیست قیمت و تخفیف ببینید و تور آنتالیا مناسب خود را رزرو نمایید.

تور آنتالیا ویژه فروردین 97 / SunExpress

تور آنتالیا ویژه فروردین 97 / SunExpress
۶ شب و ۷ روز
مقصد:آنتالیا
SunExpress
۲٫۵۹۰٫۰۰۰تومان

آفر آنتالیا 6 و 8 فروردین 97 / 6شب

آفر آنتالیا 6 و 8 فروردین 97 / 6شب
۶ شب و ۷ روز
مقصد:آنتالیا
ایران ایر
۲٫۳۰۰٫۰۰۰تومان
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics