منو

تور مالزی (فوق العاده)

تور مالزی ، تور جذابیست که با بازدید از جاذبه های فرهنگی و جاذبه های گردشگری بسیاری که در خود جای داده، موجب شده تا گردشگران بسیاری از این تور مالزی فوق العاده استفاده کنند. در زیما سفر پارس، مقاله های بسیار جذاب و هدفمندی از مالزی و تور مالزی برقرار شده که با مطالعه این مقاله ها، متقاضی های تور مالزی ، به اطلاعات مناسبی درست خواهند یافت.

اطلاعاتی از تور مالزی از قبیل مسیر ها، حمل و نقل در مالزی شامل مترو در مالزی ، تاکسی و اتوبوس ها در مالزی و جاذبه های توریستی و گردشگری در تور مالزی مانند غواصی در سواحل مرجانی فوق العاده رویایی  در مالزی ، کوهپیمایی در تور مالزی ، جنگل نوردی در تور مالزی ، حیات وحش در تور مالزی ، جاذبه های فرهنگی مالزی مانند صنایع دستی مالزی و تفریح های متنوع و  بسیاری از مطالب مفید دیگر در مورد مالزی و اطلاعاتی در مورد بهتر شدن تور مالزی برای متقاضی های عزیز تور مالزی . بخشی از مقاله ای مربوط به تور مالزی را مطالعه بفرمایید و برای اطلاعات بیشتر، به بخش جاذبه های گردشگری مالزی مراجعه فرمایید.

غواصی و شنا در سواحل مالزی - تور مالزی

شیرجه در جزایر پرهنتیان  تور مالزی - این جزایر به شدت برای غواصی در زیر آب و شیرجه محبوب هستند به ویژه به دلیل دارا بودن صخره های مرجانی و آب های شفاف در اطراف آنها که زیستگاه طیف گسترده ای از مرجان ها، لاک پشت های دریایی، کوسه های کوچک و ماهی های مرجانی می باشند، بسیار مورد توجه توریست های تور مالزی هستند.

آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس ارائه کننده تور مالزی ، تور لحظه آخری مالزی ، تور مالزی نوروزی ، تور خارجی و  تور مالزی مسافرتی می باشد.

 

تور مالزی 9 فروردین (7شب)

تور مالزی 9 فروردین (7شب)
۷ شب و ۸ روز
مقصد:مالزی
هواپیمایی ماهان
۳٫۶۵۰٫۰۰۰تومان
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics