منو

تور مشهد 13 خرداد (تعطیلات)

تور مشهد 13 خرداد (تعطیلات)
۴ شب و ۵ روز
مقصد:مشهد
ساها
۷۵۰٫۰۰۰تومان

تور زمینی مشهد 31 اردیبهشت

تور زمینی مشهد 31 اردیبهشت
۳ شب و ۴ روز
مقصد:مشهد
۱۹۰٫۰۰۰تومان

تور مشهد 4 خرداد

تور مشهد 4 خرداد
۳ شب و ۴ روز
مقصد:مشهد
آتا
۲۹۵٫۰۰۰تومان

تور مشهد مقدس

تور مشهد : یکی از عرفانی ترین، جذاب ترین و تاریخی ترین شهر های توریستی ایران، مشهد مقدس می باشد که هر روزه پذیرای تور مشهد بسیاری از سرتاسر جهان می باشد. مشهد مقدس بدلیل حرم امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) بسیار مورد توجه مسلمانان ایران و جهان می باشد و همواره زوار بسیاری سرتاسر سال برای زیارت به مشهد می آیند و از تور مشهد استفاده می نمایند.

مشهد ،مناطق طبیعی زیبا و مقبره و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است و مشهد تاریخ بزرگی به همراه دارد و از مهمترین این بنا ها می توان به بقعه خواجه ربیع، مسجد 72 تن، آرامگاه فردوسی، هارونیه، آرامگاه نادری، حمام شاه، قلعه حاجی تراب، چهار طاقی چلاغد، روستای پاژ، برج اخنگان (اخنجان)  و تفریحگاه های تابستانه شامل: توروق، طرقبه، آکلومود، زشک و شاندیز اشاره کرد. شایان ذکر است که این موارد خود دلیلی برای تور مشهد مخصوصا برای گردشگران خارجی می باشد که با دلیل مشاهده و لذت بردن از اماکن تاریخی از تور مشهد استفاده می نمایند.

در زیر به برخی از این مطالب اشاره می گردد.

حمل و نقل در تور مشهد

مشهد، مانند دیگر شهرهای مدرن، دارای سیستم کامل و فشرده خدمات اتوبوسرانی عمومی است. با استفاده از این سرویس می توانید به هر نقطه ای از مشهد در تور مشهد در صورت نیاز سفر کنید. ایستگاه اتوبوس می تواند تقریبا در نزدیکترین محل به خانه و یا دفتر شما یافت شود. بلیط کاغذی قدیمی با کارت های هوشمند جایگزین شده است. خطوط BRT بخش مهمی در این سرویس حمل و نقل را شامل می شوند و بسیاری از خیابان های بزرگ در شهر برای استفاده کارآمد از این خطوط، محدوده بندی شده اند. در تور مشهد بهتر است از این اطلاعات آگاه باشید.

خطوط ریلی شهری در تور مشهد

مشهد از خطوط ریلی شهری برای انتقال میلیون ها نفر در روز بهره می برد. این دومین سیستم حمل و نقل سریع در ایران است که موجب صرفه جویی در زمان سفرهای شهری با میزان مصرف پایین هزینه و انرژی می شود. سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری مشهد یکی از خطوط خود را از ساعت 6:30 تا 21:30 به طور روزانه اجرا می کند. خط اول در حال حاضر فعال بوده و خط دوم در در حال ساخت است. شما می توانید در تور مشهد از آن استفاده نمایید.

 

صحنه فرهنگی تور مشهد بسیار غنی است. در مرکز حرم زندگی مذهبی متمرکز است. زائران شیعه از سراسر ایران و بسیاری از کشورهای جهان برای ادای احترام به امام رضا به مشهد می‌آیند که بسیار مناسب تور مشهد است. همچنین در مشهد، یک مسجد جامع با شکوه نیز وجود دارد که ساخت آن به گوهرشاد، همسر حاکم تیموری، شاه‌رخ (۱۴۰۵-۱۴۴۷ میلادی) نسبت داده می‌شود. این شهر پارک‌ها، باغ‌وحش، موزه‌ها و کتابخانه‌های زیادی را در خود جای داده است. در خارج از مشهد، ابوالقاسم فردوسی، شاعر و نویسندۀ بی نظیر شاهنامه آرمیده است. در تور مشهد حتما از این موارد دیدن فرمایید که تور مشهد خاطره انگیزی بجای می گذارد.

سعی کنید از تمام موارد بالا و جاذبه های گردشگری مشهد در تور مشهد استفاده نمایید تا توز مشهد دلپذیری داشته باشید. تور مشهد با این جاذبه ها جذاب است و خاطرات خوبی می سازد.

آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری تور مشهد با کیفیت و با لیست قیمت مناسب است که با تجربه بسیار و کارشناسان مجرب، اوقات خوشی برای شما در تور مشهد رقم می زنند. همچنین مجری تور لحظه آخری مشهد و تور نوروزی مشهد می باشد که با برنامه ریزی مناسب، می توانید از بهترین بنا ها و اماکن مشهد در نوروز و در قالب تور مشهد دیدن فرمایید.

در این قسمت لیستی از تور های در دسترس مشهد را مشاهده می کنید که با انتخاب آن ها می توانید از قیمت، روز و سایر مشخصات تور مشهد مطلع شوید و از تور مشهد استفاده نمایید.

 

در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics