منو

تور گوانجو و زیما سفر پارس

گوانجو شهر ساحلی و پایتخت کشور چین است که هر روزه پذیرای تور گوانجو می باشد.مراکز خرید بسیاز، بندر گوانجو، اقتصاد و خرید در مارکت های گوانجو موجب شده تا تاجران بسیاری از تور گوانجو استفاده نمایند. 

زیما سفر پارس برای آسایش متقاضی ها و توریست های تور گوانجو، اقدام به برقراری تور گوانجو نموده و مطالب بسیار مفیدی از جمله حمل و نقل عمومی در گوانجو، مترو، سامانه اتوبوس رانی، تاکسی ها، آب و هوا، هتل ها، مسیر های راه آهن، پرواز های داخلی، مراکز دیدنی ، موزه های گوانجو، پارک ها، چایخانه و معابد آن و موارد بسیار دیگر از گوانجو و تور گوانجو در اختیار بازدید کننده های سایت و تور گوانجو گذاشته است.

آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس ارائه کننده تور گوانجو، تور لحظه آخری گوانجو و رزرو تور گوانجو لحظه آخری با نازلترین قیمت با بالاترین سطح کیفیت می باشد که متغاضی ها، تاجران و توریست های عزیز می توانند از آن استفاده نمایند. تور گوانجو در بخش زیر مشخص شده که می توانید با انتخاب هرکدام له اطلاعات مناسبی از تور گوانجو دست پیدا کنید. تور گوانجو ، تور لحظه آخری گوانجو و رزرو تور گوانجو لحظه آخری با تخفیف و لیست قیمت

تور نمایشگاه گوانجو (ماهان)

تور نمایشگاه گوانجو (ماهان)
۷ شب و ۸ روز
مقصد:گوانجو
هواپیمایی ماهان
۵٫۵۹۰٫۰۰۰تومان

تور نمایشگاه گوانجو (عمان ایر)

تور نمایشگاه گوانجو (عمان ایر)
۱۵ شب و ۱۶ روز
مقصد:گوانجو
Oman Air
۴٫۵۹۰٫۰۰۰تومان
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics