منو

*برای دیدن پکیج ها لطفا به پایین صفحه مراجعه فرمایید*

تور مشهد مقدس

تور مشهد : یکی از عرفانی ترین، جذاب ترین و تاریخی ترین شهر های توریستی ایران، مشهد مقدس می باشد که هر روزه پذیرای تور مشهد بسیاری از سرتاسر جهان می باشد. مشهد مقدس بدلیل حرم امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) بسیار مورد توجه مسلمانان ایران و جهان می باشد و همواره زوار بسیاری سرتاسر سال برای زیارت به مشهد می آیند و از تور مشهد استفاده می نمایند.

مشهد ،مناطق طبیعی زیبا و مقبره و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است و مشهد تاریخ بزرگی به همراه دارد و از مهمترین این بنا ها می توان به بقعه خواجه ربیع، مسجد 72 تن، آرامگاه فردوسی، هارونیه، آرامگاه نادری، حمام شاه، قلعه حاجی تراب، چهار طاقی چلاغد، روستای پاژ، برج اخنگان (اخنجان)  و تفریحگاه های تابستانه شامل: توروق، طرقبه، آکلومود، زشک و شاندیز اشاره کرد. شایان ذکر است که این موارد خود دلیلی برای تور مشهد مخصوصا برای گردشگران خارجی می باشد که با دلیل مشاهده و لذت بردن از اماکن تاریخی از تور مشهد استفاده می نمایند.

آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری تور مشهد با کیفیت و با لیست قیمت مناسب است که با تجربه بسیار و کارشناسان مجرب، اوقات خوشی برای شما در تور مشهد رقم می زنند. همچنین مجری تور لحظه آخری مشهد و تور نوروزی مشهد می باشد که با برنامه ریزی مناسب، می توانید از بهترین بنا ها و اماکن مشهد در نوروز و در قالب تور مشهد دیدن فرمایید.

در این قسمت لیستی از تور های در دسترس مشهد را مشاهده می کنید که با انتخاب آن ها می توانید از قیمت، روز و سایر مشخصات تور مشهد مطلع شوید و از تور مشهد استفاده نمایید.

 

تور مشهد آخر هفته

تور مشهد آخر هفته
۳ شب و ۴ روز
مقصد:مشهد
کاسپین
۳۳۰٫۰۰۰تومان

تور زمینی مشهد 97

تور زمینی مشهد 97
۲ شب و ۳ روز
مقصد:مشهد
۱۸۰٫۰۰۰تومان
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha
Real Time Web Analytics